thebug

برنامه اضافه کردن کلمه به پسوردلیست

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

درود دوستان.

امروز بنده یک پسورد لیست بدست اوردم و بعد تصمیم گرفتم که یک کلمه ای رو به اول اون پسورد لیست اضافه کنم ولی برنامه ای برای اینکار (حداقل در لینوکس) نمیشناختم بخاطر همین تصمیم گرفتم که با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون یک برنامه برای این عمل بنویسم.

این برنامه در مراحل ابتدایی هست و الان ویژگی خاصی نداره جز اینکه سبک هست و سریع کار میکنه !(خب راستش شاید همین بمونه چون استفاده ی زیادی هم نداره !)

شیوه ی کار به این شکل هستش که شما ابتدا باید برنامه رو توسط پایتون ۳ اجرا کنید:

تنها کاربران عضو میتونند لینک ها را مشاهده کنند !

مثلا اگر در فولدر python در Desktop شما هست به این شکل اجرا کنید برنامه رو :

بعد از اون فایل txt که پسورد لیست شما هست رو کپی کنید و توی محیط پایتون پیست کنید. یا اگر خواستید دستی وارد کنید حواستون باشه که علامت 'در آدرس نباشه.

بعد از اون اطلاعات فایل رو بهتون نمایش میده که کاملا مطمئن بشید. و حتما بک آپ داشته باشید چون من متد باز کردن فایل رو w قرار دادم و روی فایل شما overwrite میکنه. اگر خواستید میتونید به a تغییرش بدید و همون فایل رو در پایین پسورد لیستتون پیدا کنید.

بعد از اینکه پیغام Done رو دیدید میتونید برنامه رو ببندید.

نکته۱: من یک کد در اول برنامه جهت قشنگی بیشتر قرار دادم که صفحه ی ترمینال رو در لینوکس پاک میکنه . همون قسمت اول شما اگر توی ویندوز به ارور برخورد کردید سورس رو باز کنید و Clear درون پرانتز رو به cls تغییر بدید

اگر هم ظاهر براتون مهم نیست این خط و خط پایین اون (cls() رو پاک کنید.

نکته ۲ : از drag استفاده نکنید چون در دو طرف آدرس ' قرار میده که توی پایتون ۳ مورد استفاده نیست.

نکته ۳:اگر میخواید از پایتون ۲ استفاده کنید باید دو طرف آدرس و همچنین کلمه ای که میخواید به پسورد لیستتون اضافه کنید ' قرار بدید.  و همچنین از اونجایی که در پایتون در مدلی که استفاده کردم indent وجود نداره به مشکل بر میخورید و باید طبق نیازتون تغییرش بدید.

لینک دانلود برنامه :

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اپدیت ۱٫۰٫۲ :

−رفع باگ : دیگه به محض باز کردن فایل توسط برنامه فایل خالی نمیشه

- ایجاد پرسش و بهبود UI 🙂

- ایجاد قابلیت preview برای مشاهده ی فایلی که دستکاری کردید قبل از اینکه دستکاری صورت بگیره 🙂

-بهبود  قابلیت فهمیدن اسم فایل-حجم فایل-و... استفاده از str جهت جلوگیری از ارور زمانی که فولدر شما عدد داشته باشه.

لینک دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

• 3 Posts
    • 301 Views
    • 1 Posts
    • 636 Views
    • 1 Posts
    • 171 Views