vortex team

آموزش هک دوربین مداربسته / how to hack cctv

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

HOW TO HACK CCTV

قسمت اول:

آموزش هک دوربین های مداربسته

How-To-Hack-cctv-cameras-vortex-team_org.jpg.cfa20782ea3dfe314949e6f8f24dcd02.jpg

با سلام خدمت همه دوستان عزیز بنده یه اموزش در باره هک دوربین مداربسته ساختم که خیلی دوست دارند این کارو یاد بگیرن و از امنیت دوربین های خودشون و اطراف خود و حتی همه کشور ها اطلاع داشته باشن

این دوره فعلا دو قسمته:

1.  قسمت اول: در این قست بنده اول با کامپیوتر بهتون یاد میدم که چطور با استفاده از دورک (dork) که در گوگل هکینگgoogle hacking ) مورد استفاده قرار میگیره بتونید دوربین های مدار بسته که نیاز به پسورد ندارن رو هک کنید و  بعد این برای شما نحوه ساختن این نوع دورک هارو یاد دادم و در ادامه اموزش شمارو با دو نرم افزار خیلی پرکاربرد اشنا کردم و نحوه پیدا کردن دوربین های اطراف محله / شهر / استان / کشور رو یاد دادم و در آخر آموزش شمارو با شودان ( shodan.io ) عجیب‌ترین و ترسناک‌ترین موتور جستجوی اینترنتی آشنا میکنم
  2. قسمت دوم: در این اموزش هم همان مراحل رو با گوشی انجام میدم و با ابزار های جالب و چند نرم افزار  که میتونید بدون استفاده از دورک دورین همه جارو مشاهده کنید.

در قسمت سه : شمارو با هک دوربین های مدار بسته ایی که یوزر پسورد رو نمیدونید آشن میکنم تا بدونید ایا پسورد دوربین شما قابل حدس زدن هستن یا نه

لینک دانلود قسمت اول: اموزش هک دوربین مداربسته

تنها کاربران عضو میتونند لینک ها را مشاهده کنند !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
    • 15 Posts
    • 1617 Views
    • 1 Posts
    • 166 Views
    • 1 Posts
    • 511 Views
    • 1 Posts
    • 545 Views