1 ارسال در این موضوع قرار دارد

روشهای پیدا کردن گوشی گم شده یا به سرقت رفته

" Robber Mobile "

1394458931_RobberMobilevortex-team_org.png.f7867ba74e3a1497147b6c6d4e2c3bd0.png

از آنجایی که تلفن های هوشمند یک بخش ضروری از زندگی ما شده اند، سرویس “یافتن تلفن من‎” می تواند یک اقدام احتیاطی ضروری درمقابل از دست دادن تلفن هوشمند باشد.

شاید برای شما و اطرافیانتان پیش آمده باشد یا بیاد اگر دستگاهتان را گم کرده اید، سرویس “یافتن تلفن من” را امتحان کنید.می‌توانید تلفن هوشمند گم‌شده خود را از راه مکان یابی کنید، داده های ذخیره شده دستگاه را در Samsung Cloud پشتیبان گیری کنید، صفحه را قفل کنید و حتی دسترسی به Samsung Pay را مسدود کنید همچنین می‌توانید همه داده های ذخیره شده در دستگاه را حذف کنید.

283825247_mapsvortex-team_org.png.bf800b91aac25cad3de8bad715aba4b2.png پیدا کردن مکان دستگاه 

شما می‌توانید مکان تقریبی و مسیر دسترسی به دستگاه گم شده را پیدا کنید. اگر گزینه “ارسال آخرین مکان” را در تنظیمات فعال کرده باشید، این کار آخرین مکان شناخته شده دستگاه را قبل از تغییر وضعیت به سرور ارسال می کند تا به ردیابی مکان کمک کند.

1047134644_lock_secure_security_password-vortex-team_org.png.877dee808666b51904276df440353cda.png قفل کردن صفحه گوشی

می توانید صفحه، دکمه روشن/خاموش و Samsung Pay را در دستگاه گم شده قفل کنید.

1242940775_Voicevortex-team_org.png.cd60624aef6f04a899f03c7992920e1b.png به صدا درآوردن آهنگ زنگ گوشی

اگر دستگاهتان در اطراف باشد، آهنگ زنگ آن به مدت یک دقیقه با بلندترین سطح به صدا در می آید تا به شما در پیدا کردن دستگاه کمک کند. (شاید گوشی اطراف شماس و  به سرقت نرفته)

368819942_backupvortex-team_org.png.52441287241e5d7343407f85b3b5b371.png پشتیبان گیری از داده

می توانید داده را از دستگاهتان در سرور Samsung Cloud پشتیبان گیری کنید.

مهم:اگر دستگاهتان به شبکه Wi-Fi متصل نباشد به شبکه دستگاه همراه متصل می شود و ممکن است بسته به طرح پرداخت شما منجر به هزینه اضافی شود.

نکته جالب: “اگر فردی سیم کارت (SIM) را در دستگاه گم شده عوض کرده باشد، می توانید شماره تلفن جدید را در وب سایت یافتن تلفن من از طریق اعلان بررسی کنید.

همچنین می توانید یکی از اعضای خانواده یا دوستان را از طریق یافتن تلفن من به عنوان سرپرست اختصاص دهید و به آنها اجازه دهید دستگاهتان را مکان یابی کنند، آهنگ زنگ آن را به صدا در آورند و حالت اضطراری را فعال کنند.” به علاوه، می توانید تا ۵۰ درصد از تماس های اخیر را بررسی کنید، عمر باتری را طولانی کنید و در صورت لزوم همه داده های ذخیره شده در دستگاه را پشتیبان گیری یا پاک کنید.

1047134644_lock_secure_security_password-vortex-team_org.png.877dee808666b51904276df440353cda.png باز کردن قفل صفحه حتی در صورتی که گذرواژه‌تان را فراموش کرده باشید

حتی اکر کد قفل صفحه مربوط به دستگاه (برای نمونه PIN، گذرواژه، الگو، اثر انگشت و اثر عنبیه) را فراموش کرده باشید، دیگر نیازی به نگرانی نیست می توانید قفل صفحه را از وب سایت یافتن تلفن من از راه دور بازنشانی کنید.

مهم: باید حساب Samsung را در دستگاه راه اندازی کنید. وقتی این قابلیت را فعالیت می کنید، داده های بیومتریک (مانند اثر انگست یا عنبیه) نیز از دستگاه حذف می شوند.

آموزش راه اندازی " یافتن تلفن من "

" Find My Mobile "

مرحله 01

رفتن به " تنظیمات "

" Setting "

تنها کاربران عضو میتونند لینک ها را مشاهده کنند !

مرحله 02

روی نماد “صفحه در حالت قفل و امنیت” ضربه بزنید

" Lock screen and security "

مرحله 03

رفتن به “یافتن تلفن من”

" Find My Mobile "

مرحله 04

روی “حساب Samsung” ضربه بزنید

" Add account "

مرحله 05

جزئیات حساب Samsung را وارد کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری