vortex team

SLAYER Leecher v0.6

20 ارسال در این موضوع قرار دارد

تنها کاربران عضو میتونند لینک ها را مشاهده کنند !

• مخفی کننده

روی سیستم خودم. البته در آپارت یک کلیپمشاهده کردم که توضیح میداد که این برنامه تنها باید توسط قند.*** hotspot shield (اونم توسط یک نسخه بخصوص از این قند.***) اجرا بشه. که به ما کمبو بده، من با قند.*** های دیگه و *** امتحان کردم، عمل نمی کرد. و یک نسخه از hotspot shield رو که بدست اوردم برای من که اصلا وصل نمیشد، دوستان اگه قند.*** hotspot shield دارند، به اشتراک بذارید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روی سیستم خودم. البته در آپارت یک کلیپ مشاهده کردم که توضیح میداد که این برنامه تنها باید توسط قند.*** hotspot shield (اونم توسط یک نسخه بخصوص از این قند.***) اجرا بشه. که به ما کمبو بده، من با قند.*** های دیگه و *** امتحان کردم، عمل نمی کرد. و یک نسخه از hotspot shield رو که بدست اوردم برای من که اصلا وصل نمیشد، دوستان اگه قند.*** hotspot shield دارند، به اشتراک بذارید

لینک به ارسال

دوستان سلام من با فیاترشکن HotspotShield-7.15.1-plain-773-plain اجرا کردم اونم بر روی سیستم خودم، برنامه کاملا اجرا شد و به من کمبو لیست داد. (اجر قصد اجرای برنامه SLAYER Leecher v0.6اصلی رو بر روی سیستم خود دارید، فقط و فقط با قند.*** HotspotShield باید اجرا کرد، که میتونید از خود سایت این قند.*** دانلود کرد، و فقط یادتون باشه وقتی این قند.*** رو نصب میکنید در اخر نصب وقتی که برنامه اجرا میشه، از شما میخواد که برای مدت 7 روز نسخه رو بصورت رایگان استفاده کنید، شما اصلآ این گزینه رو نزنید، بجای اون بر روی (ایکون فللش برگشت) در گوشه بالای سمت چپ برنامه قرار داره کلیک کنید. در این صورت برنامه به شما اجازه می دهد که 500 مگابایت در ماه بصورت رایگان از برنامه استفاده کنید. که برای یک ایجاد یک کبو لیست تقریبآ 5 مگابایت حجم نیاز دارخ:classic_biggrin::classic_biggrin:

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشین .
من وقتی مرحله ی آخر استارت رو میزنم فقط conexion eror عددش بالا میره مشکل از چی هستش؟؟

لینک به ارسال

رمز فایل دومی چیه؟

لینک به ارسال

سلام وخسته نباشید خدمت ادمین عزیز.من برنامه رو نصب کردم ولی بعد از وارد کردن لینک ها هیچ کومبویی پیدا نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.باتشکر فراوان

لینک به ارسال

سلام ممنون از شما

بهتره روی سرور این کارو انجام بدین به دلیل اینکه فشار زیاد روی سیستم وارد میکنه و اینکه اینترنت ایران چندان قوی نیست که بشه با اینجور برنامه ها کار کرد چون قطعی زیاد داره پس بهتره روی سرور انجام بدین🌹

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما برای طراحی سایت بی نقصتان

من وقتی با برنامه ی eset اسکن می کنم میگه برنامه ویروس داره و پاکش میکنه

لطفا توضیح دهید

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما

ببینید یسری برنامه ها هستن که در کدهاشون یسری دستورات هست که مثلا یه دستری خواصی میخواد یا ازش استفاده میکنه و انتی ویروس احتمال میده که ممکنه برای شما مشکلی پیش بیاد و اجازه اجرای برنامه رو نمیده

و حتی خیلی از افراد برای اینکه از بدست اوردن سورس برنامه جلوگیری کنند کریپت میکنن و انتی ویروس هم چون نمیتونه تشخیص بده ویروس شناسایی میکنه و اجازه اجرا و باز کردن رو نمیده

و حتی ( کرک برنامه ها )

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
    • 6 Posts
    • 3314 Views