vortex team

SLAYER Leecher v0.6

13 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 16 فروردین 1398 در 11:38، vortex team گفته است :

سلام خدمت شما رو سرور چک کردین یا رو سیستم خودتون ؟

• مخفی کننده

روی سیستم خودم. البته در آپارت یک کلیپمشاهده کردم که توضیح میداد که این برنامه تنها باید توسط قند.*** hotspot shield (اونم توسط یک نسخه بخصوص از این قند.***) اجرا بشه. که به ما کمبو بده، من با قند.*** های دیگه و *** امتحان کردم، عمل نمی کرد. و یک نسخه از hotspot shield رو که بدست اوردم برای من که اصلا وصل نمیشد، دوستان اگه قند.*** hotspot shield دارند، به اشتراک بذارید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 18 فروردین 1398 در 02:16، isaac7631 گفته است :
  • تنها کاربران عضو میتونند لینک ها را مشاهده کنند !

نمایش محتوا مخفی

روی سیستم خودم. البته در آپارت یک کلیپمشاهده کردم که توضیح میداد که این برنامه تنها باید توسط قند.*** hotspot shield (اونم توسط یک نسخه بخصوص از این قند.***) اجرا بشه. که به ما کمبو بده، من با قند.*** های دیگه و *** امتحان کردم، عمل نمی کرد. و یک نسخه از hotspot shield رو که بدست اوردم برای من که اصلا وصل نمیشد، دوستان اگه قند.*** hotspot shield دارند، به اشتراک بذارید.

روی سیستم خودم. البته در آپارت یک کلیپ مشاهده کردم که توضیح میداد که این برنامه تنها باید توسط قند.*** hotspot shield (اونم توسط یک نسخه بخصوص از این قند.***) اجرا بشه. که به ما کمبو بده، من با قند.*** های دیگه و *** امتحان کردم، عمل نمی کرد. و یک نسخه از hotspot shield رو که بدست اوردم برای من که اصلا وصل نمیشد، دوستان اگه قند.*** hotspot shield دارند، به اشتراک بذارید

لینک به ارسال

دوستان سلام من با فیاترشکن HotspotShield-7.15.1-plain-773-plain اجرا کردم اونم بر روی سیستم خودم، برنامه کاملا اجرا شد و به من کمبو لیست داد. (اجر قصد اجرای برنامه SLAYER Leecher v0.6اصلی رو بر روی سیستم خود دارید، فقط و فقط با قند.*** HotspotShield باید اجرا کرد، که میتونید از خود سایت این قند.*** دانلود کرد، و فقط یادتون باشه وقتی این قند.*** رو نصب میکنید در اخر نصب وقتی که برنامه اجرا میشه، از شما میخواد که برای مدت 7 روز نسخه رو بصورت رایگان استفاده کنید، شما اصلآ این گزینه رو نزنید، بجای اون بر روی (ایکون فللش برگشت) در گوشه بالای سمت چپ برنامه قرار داره کلیک کنید. در این صورت برنامه به شما اجازه می دهد که 500 مگابایت در ماه بصورت رایگان از برنامه استفاده کنید. که برای یک ایجاد یک کبو لیست تقریبآ 5 مگابایت حجم نیاز دارخ:classic_biggrin::classic_biggrin:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
    • 6 Posts
    • 2187 Views